[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/phpbb/session.php on line 590: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/phpbb/session.php on line 646: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
וובר 3200 - המנגולטור - פורום מקצועני הגריל והמנגל

וובר 3200

רוצים לקנות גריל גז חדש - זה המקום לשאול שאלות את המומחים האובייקטיבים שלנו (כולם חברי האומות המאוחודות ולא מקבלים שום טובה מאף מותג)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

וובר 3200

הודעהעל ידי גיל » ו' פברואר 10, 2017 8:29 pm

שלום לכולם,
למרות שקראתי כאן כי וובר לא מומלץ מפאת ה-BTU הנמוך, אני חייב לשאול שוב. יש כמה אנשים שאני מכיר שמחזיקים ב-3200, ומאוד מאוד מרוצים. בחנויות של וובר, מן הסתם, טוענים שבטכנולוגיה שלהם, ה-BTU לא חשוב. מי משקר כאן?

אז מה לקנות? מה דעתכם על שלושת אלה?
http://www.gnr.co.il/shop/%D7%92%D7%A8% ... 3-burners/

http://www.bbq.co.il/Product.aspx?pid=433

http://www.bbq.co.il/Product.aspx?pid=307

תודה!!!

max
Site Admin

Re: וובר 3200

הודעהעל ידי max » ו' פברואר 10, 2017 8:30 pm

הדעה לגבי וובר היא די עקבית
המחיר גבוה לתמורה
הדבר היחיד שמשנה את חישוב של ה BTU הוא מבערי אינפרא אדום – אבל בגלל שהם יקרים רוב הגרילים שיש להם אינפרא אדום הם גם בעלי איכות מוצר טובה

לגבי הגריל של גנים ושושנים – מכיר אותו – גריל מותג מדבקה – בסדר הגודל הזה של המחיר לא הייתי מסתכן

וובר – בעיית BTU – אבל בחו"ל הוא מקבל תגובות טובות - מתאים יותר ל BBQ מאשר לגריל ומנגל

סטרלינג – עניתי עליו כמה תגובות למעלה

בגריל של 3000 שקל לא הייתי מתפשר על BTU – יש מספיק טובים למחיר הזה

בהצלחה

הודעהעל ידי גיל » ו' פברואר 10, 2017 8:32 pm

ב-3000 שקל אפשר לקנות אצל שאולי. עזוב את הכיעור, לא מפריע לי. שווה? אם כן, אז אבנים או לא? אין לי בעיה לקנות אבנים כשצריך. בלינק הם כותבים על עוד כמה שיטות. תודה!
http://www.gazz.co.il/product.php?prod=17&pg=4

max
Site Admin

הודעהעל ידי max » ו' פברואר 10, 2017 8:32 pm

שאולי אכן מומלץ. אבנים מורידות את החום ומפזרות אותו – כשאתה משתמש באבנים תקפיד לדאוג שעוצמת החום מספיק גבוהה

הודעהעל ידי גיל » ו' פברואר 10, 2017 8:33 pm

אז מה עדיף אצל שאולי ודומיו. אבנים או משולשים? מהם היתרונות והחסרונות של כל שיטה. ואם אני חוזר לגרילים המיובאים ואני לא רוצה "מותג מדבקה:, איזה מותגים קיימים שלא מיוצרים בסין? הבנתי שאתה מהאו"ם, ולכן אני לא מבקש המלצה, אלא אני רואה פה שעל הרבה מהשאלות אתה עונה כי מדובר במותג מדבקה שלא ידוע מה מקורו. אז פשוט לדעת אילו מותגים "אמיתיים" מגיעים מכאן ממדינות מערביות. תודה

גרי

הודעהעל ידי גרי » ו' פברואר 10, 2017 8:34 pm

היי גיל- אני מדביק לך תגובה ישנה יותר שלי שאולי חמקה מעינייך, מקווה שיעזור..

שאולי נגיש מאד דווקא
קיבלתי שירות מצויין ומחיר טוב יחסית למוצר (6 מבערים נירוסטה + מכסה ורשת ברזל יצוקה
הגריל אצלי כבר כמה שנים והוא סוס עבודה שעובד גם בחורף והמון בקיץ..זה גריל של מסעדות שאמור לעבוד נונסטופ..ומתנקה בקלות
רחוב עולי ציון 26 תל אביב יפו. | טלפקס: 03-6832456 | נייד: 052-2789633

הודעהעל ידי גיל » ו' פברואר 10, 2017 8:34 pm

ולגבי החלק השני של השאלה ממוקדם:
ואם אני חוזר לגרילים המיובאים ואני לא רוצה “מותג מדבקה" איזה מותגים קיימים שלא מיוצרים בסין? הבנתי שאתה מהאו”ם, ולכן אני לא מבקש המלצה, אלא אני רואה פה שעל הרבה מהשאלות אתה עונה כי מדובר במותג מדבקה שלא ידוע מה מקורו. אז פשוט לדעת אילו מותגים “אמיתיים” מגיעים מכאן ממדינות מערביות. תודה

max
Site Admin

הודעהעל ידי max » ו' פברואר 10, 2017 8:36 pm

מעולם לא אמרתי שמותגי מדבקה לא טובים
אמישרגז ואמגזית הם מותגי מדבקה עם גרילים לא רעים בכלל
באותו מטבע – לא כל האמריקאים טובים

סיכום כללי של ארצות יצור
אמריקאים
וובר קולמן לוקסור סטרלינג
מורכבים או מיוצרים בישראל
ויקטור בית המנגל שאולי
הולנד
המותג אוסטרלי אבל מיוצר בהולנד – גרנדהול
מיובאים עם מותג מקומי (מדבקה)
קמפטאון , אמגזית, אמישרגז סקאב (מיוצר בסין)
אוסטרליאן שף (רמז:לא מאוסטרליה)

יעקב

הודעהעל ידי יעקב » ה' מאי 18, 2017 10:58 am

ני עשיתי סקר בין המסעדות כולם אמרו רק ויקטור תעשיות גז כל מקום רק ויקטור הם גם מיצאים לכל העולם יש להם שם הכי חזק בישרא

הוקפץ לאחרונה על ידי Anonymous בתאריך ה' מאי 18, 2017 10:58 am.

חזור אל “המלצות וסקירות על גרילי גז, מנגלים ומעשנות”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Google [Bot] ו־ 22 אורחים