[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/phpbb/session.php on line 590: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/phpbb/session.php on line 646: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
האם מישהו מכיר את גריל\מעשנת עץ Wood Pellet Grill? - המנגולטור - פורום מקצועני הגריל והמנגל

האם מישהו מכיר את גריל\מעשנת עץ Wood Pellet Grill?

רוצים לקנות גריל גז חדש - זה המקום לשאול שאלות את המומחים האובייקטיבים שלנו (כולם חברי האומות המאוחודות ולא מקבלים שום טובה מאף מותג)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
אלי
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

האם מישהו מכיר את גריל\מעשנת עץ Wood Pellet Grill?

הודעהעל ידי אלי » א' פברואר 12, 2017 6:00 pm

היי,
מאוד נהנתי לקרוא את התגובת (בעיקר של מקס) מאוד מקצועיות ולכן החלטתי להתיעץ פה.
בגדול אני מחפש גריל גז למשפחה של 4 נפשות שימוש של פעם בשבוע אבל נתקלתי בסוג גריל בשילוב עם מעשנת שנקרא Wood Pellet Grill. זה נראה שהאוכל שיוצא מהגרילים\מעשנות האלו פשוט מעולה (יש ביקרות טובות) וגם מאוד קל לתיפעול. אולי גריל יאפשר לי לנסות להגדיל את רפורטאר הגריל שלי לכל מיני נתחים מעבר לבסיסי.
מצאתי 2 יצרנים (בחו"ל כמובן) הראשון שקיבל המלצות מעולות באמזון: http://www.rectecgrills.com/grills/
והשני עם המלצות בינוניות http://www.traegergrills.com/shop/grills/ (אבל יש לו יבואן בארץ http://www.traegergrills.co.il/)
המחיר יחסית גבוה בהשוואה לגריל גז.

השאלה שלי האם מישהו מכיר את החברות האלו או משתמש בגריל כזה?
האם הוא שווה את המחיר?
כמה זמן יחזיק גריל כזה?
כמה מסובך לנקות ולתחזק אותו?
מהי רמת הצריכה של העץ (מכן גם עלותו)?

תודה לכל העוזרים.

אורח

Re: האם מישהו מכיר את גריל\מעשנת עץ Wood Pellet Grill?

הודעהעל ידי אורח » א' פברואר 12, 2017 6:01 pm

שלום רב,
עשיתי סקירה של יותר מחודש ימים על מעשנות בארץ ובחו"ל, מחירים ואיכויות.
מציע לך לעשות את מה שעשיתי אני (לא הסקירה…).
רכשתי מעשנת 402 מגשר הזיו, יצרן ישראלי (קנה כחול לבן :)) שבונה מעשנות איכותיות ועזור גם טלפונית בתיפעולן. יש לי את המעשנת מזה חודש ימים והיא מעולה וגם רונן מגשר הזיו מאוד נחמד ועוזר.
מומלץ מאוד!!
יורם

אילנה

Re: האם מישהו מכיר את גריל\מעשנת עץ Wood Pellet Grill?

הודעהעל ידי אילנה » ה' מאי 18, 2017 6:29 am

אני משתמשת בטרייגר ומאוד מאוד מרוצה. החברה קיימת הארצות הברית כבר הרבה מאוד שנים.
השימוש בטרייגר הרבה יותר ידידותי ונח בהשוואה למעשנות רגילות. המכשיר מאכיל את האש בצורה אוטומטית וזה מאוד מקל על השימוש.
השירות של היבואן הוא מעל ומעבר. אני אישית לא הייתי צריכה שירות, אבל אצל שכנים שלי היתה בעיה עם הפיקוד והם החליפו לו את המכשיר תוך יומיים.
קיבלתי עם המעשנה כיסוי, אבל האמת היא שאני אף פעם לא משתמשת בו. הוא בחוץ יומם וליל כבר שנה בכל מזגי האוויר, אין קורוזיה אין חלודה. מאוד מאוד מאוד מרוצה. כבר לא משתמשת בתנור החשמלי שבבית. הכל אני מכינה בטרייגר

הוקפץ לאחרונה על ידי Anonymous בתאריך ה' מאי 18, 2017 6:29 am.

חזור אל “המלצות וסקירות על גרילי גז, מנגלים ומעשנות”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Bing [Bot] ו־ 31 אורחים