[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/phpbb/session.php on line 590: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/phpbb/session.php on line 646: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
שאלה לגבי מנגל – ש.ד.ר או ויקטור - המנגולטור - פורום מקצועני הגריל והמנגל

שאלה לגבי מנגל – ש.ד.ר או ויקטור

רוצים לקנות גריל גז חדש - זה המקום לשאול שאלות את המומחים האובייקטיבים שלנו (כולם חברי האומות המאוחודות ולא מקבלים שום טובה מאף מותג)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
מתעניין במנגל מקצועי
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

שאלה לגבי מנגל – ש.ד.ר או ויקטור

הודעהעל ידי מתעניין במנגל מקצועי » א' פברואר 12, 2017 4:58 pm

למבינים, אני מחפש מנגל 6 מבערים גודל 70X40 , מאה אחוז נירוסטה. לא אכפת לי נראות רק שהוא יהיה מקצועי.
נתקלתי ב2 חברות, ויקטור וש.ד.ר לכל אחת מנגל כזה בסביבות 90,000 BTU כלומר לכל מבער בערך 15,000.
המחיר של ויקטור החל מ- 2400, ואני חושב שזה אפילו כולל עגלה אבל לא הבנתי עד הסוף, ושל ש.ד.ר 2900 לא כולל עגלה ולא כולל כיסוי.

רציתי לדעת אם ההפרש במחיר של ש.ד.ר מצדיק את זה, ואם שתי החברות זהות באיכותן, ובאופן כללי מה יותר מומלץ?
גם ראיתי עוד חברה שנקראת "שאולי" אבל לא ביררתי עוד מחירים, אם אתם יודעים פרטים אשמח לדעת.

max
Site Admin

Re: שאלה לגבי מנגל – ש.ד.ר או ויקטור

הודעהעל ידי max » א' פברואר 12, 2017 4:59 pm

הי למתעניין

שלוש החברות מייצרות גרילים באיכות טובה (ומכוערים להפליא)
תוודא אחריות למבערים – זה הרכיב הכי חשוב בסוג הזה של הגרילים

תהנה!!

אבי

הודעהעל ידי אבי » א' פברואר 12, 2017 4:59 pm

האם יש צורך להשתולל וללכת על המנגל הגדול 6 מבערים?
או שאפשר להסתפק במנגל הקטן ( ארבע מבערים).. שטח הצליה שלו קטן מאוד לעין אבל לא באמת ( אפשר להכניס 13 שיפודים בסבב יחיד)

אורן

הודעהעל ידי אורן » א' פברואר 12, 2017 5:00 pm

הי,

אני התענייתי במנגל כזה וביקרתי בשלושת המקומות

המנגל של ש.ד.ר לדעתי מבחינת החומרים הכי איכותי – הייתי במקום בחולון וביצעתי במקום את מבחן המגנט על המבערים הגוף המכסה הרדיאנטים והכל היה מנירוסטה 304 – כלומר המגנט לא נצמד לאף חלק. הרשת מיציקת ברזל כבדה מאוד ונראית איכותית ודו צדדית

המנגל של ויקטור מסיבי אבל איכות הבנייה פחות טובה – המגנט נצמד לכל החלקים , הרדיאנט ברזל עבה אז הוא יחזיק מעמד לאורך זמן (הרדיאנט בש.ד.ר דקיק אבל מנירוסטה) , המבער לא נירוסטה והורכב בזוית לא אחידה (לא 90 מעלות) רשת הברזל כבדה ואיכותית. העגלה שמקבלים היא בסיסית ולדעתי המנגל חייב להיות מאוחסן כשהוא לא בשימוש כי עמידותו בפגעי מזג אויר תהיה פחות טובה. כשביקרתי במפעל הגיע לקוח להחליף איזה חלק וסיפר לי נפלאות על המנגל בעבודה.

במנגל של שאולי אישית לא אהבתי את הרשת – ברזלים עגולים תפוסים במסגרת , שאר החלקים נראו לי דומים לאיכות של ויקטור אבל המפעל של ויקטור נראה לי יותר רציני אז אתה לא רוצה ללכת על ש.ד.ר לדעתי הייתי קונה את ויקטור
מבחינת המחיר דומה לויקטור ואם אני זוכר נכון אף יקר יותר (את הסקר שלי ערכתי לפני 4 חודשים)

לא ראיתי אף מנגל בפעולה אז קשה לי לחוות דעה למעט איכות הבנייה והחומרים
עוד לא קניתי בעצמי אבל אני נוטה לכיוון ש.ד.ר

גם אני אשמח לרשמים ממישהו שרכש אחד מהשלושה ויכול לחוות דעה על השימוש והתחזוקה

גדי

הודעהעל ידי גדי » א' פברואר 12, 2017 5:00 pm

יש לי גריל ויקטור שעומד בחוץ כבר קרוב ל 10 שנים ורץ כמו סוס עבודה ללא תקלות או בלאי
לא יודע לגבי איכות הבנייה אבל שלי הגוף לא מחליד והמבערים עובדים ללא בלאי כמו שצריך
בקיצור, ממליץ מאד אלא אם האיכות ירדה בזמן האחרון

אמיר

הודעהעל ידי אמיר » א' פברואר 12, 2017 5:01 pm

היי,

גם אני בהתלבטות לגבי רכישת גריל. נתקלתי בשלושלת היצרנים הישראלים (שאולי, שדר וויקטור) באינטרנט.
ראיתי שיש המלצות לרכישת גריל מאחד מהיצרנים המקומיים, אבל לא הבנתי למה לרכוש מהם ולא מחברה מוכרת/וטובה אשר מייצרת גרילים (אני שם בצד מסעדות/עסקי מזון אשר צריכים גרילים בהזמנה מיחודת).
מה היתרון בגרילים של היצרנים המקומיים (לקניה לבית/גינה)?

תודה על העזרה
אמיר

יאיר

הודעהעל ידי יאיר » ה' מאי 18, 2017 9:36 am

רכשתי לאחרונה גריל מבית המנגל בסלמה תל אביב. לא בדקתי בשאולי וש.ד.ר. אתמול הדלקתי אותו בפעם הראשונה ותכלס הוא פצצה. חמישה מבערים, רשתות יציקה כבדות מאוד (מאוד), מגיע לחום מאוד גבוה מהר מאוד אין באמת סיבה לסגור את המכסה אלא אם רוצים לצלות באש לא ישירה החום פשוט מפלצתי. כולו מנירוסטה (לא בדקתי איזו איכות – אעשה את זה השבוע). גלגלים מאסיביים תעשייתים (הגריל כולל ארונית). החיסרון היחידי שהוא לא מגיע עם מקום לשיפוד מסתובב למרות שאפשר בלי בעיה לחתוך מגרעות שהשיפוץ יסתובב עליהם. לדעתי הוא גם מאוד יפה.
אחרי הפעם הראשונה אני מאוד מאוד מרוצה. והמחיר ממש סביר לגריל ברמה כזו בסביבות 3000 שח. כל גריל מנירוסטה בגודל כזה ממותג "ידוע" עולה לפחות כפול וחצי. עוד יתרון שיש חלקי חילוף. בכללי אחרי ההתנסות שלי הייתי ממליץ לכולם ללכת על גריל "ישראלי" לא משנה מאיזה יצרן, הם עמידים עם עוצמה חזקה עם תמורה למחיר יוצאת מן הכלל ותכלס למה לא לתמוך בתעשיה ישראלית?

רועי

הודעהעל ידי רועי » ו' מאי 22, 2020 1:48 am

יש עדכון ממי שקנה?

לירן

הודעהעל ידי לירן » ה' אוקטובר 08, 2020 2:24 am

מתעניין בגריל גז ביתי של ויקטור 7 מבערים פלוס כיריים צד

מישהו יודע להגיד לי האם ויקטור איכותי והאם חשוב לשים רשת ברזל על המבערים ? ובכלל רוצה לשמוע חוות דעת מקצועית בעניין

תודה

Elmono1956

Re: שאלה לגב7י מנגל – ש.ד.ר או ויקטור

הודעהעל ידי Elmono1956 » ג' נובמבר 03, 2020 6:54 am

יש לי ויקטור 6 מבערים 10 שנים
האיכות טובה מאוד והמבערים הם לכל החיים
יש שני חסרונות :
1. בזמן החורף עכבישים נכנסים למבער ועושים רשת
כתוצאה מיזה האש נעשת אדומה במקום כחולה.
חייבים כל שנה לפרק את המבערים ולנקות עם חותר מבפנים.
הפרוק לא קל ולא ידידותי.
2. לפני 5 שנים הם עברו מרשת עם אבני ליבון לבזנט"ים על המבער.
זה בסדר אבל השומן נוזל למטה ומלכלכך את הריצפה.
השומן גם נשרף ועושה להבות.
בחברה עצמה השרות הוא לא כל כך ידידותי הם עושים לך טובה.

חוץ מיזה הוא גריל מעולה.

Elmono1956

Re: שאלה לגב7י מנגל – ש.ד.ר או ויקטור

הודעהעל ידי Elmono1956 » ד' נובמבר 18, 2020 7:29 am

יש לי ויקטור 6 מבערים 10 שנים
האיכות טובה מאוד והמבערים הם לכל החיים
יש שני חסרונות :
1. בזמן החורף עכבישים נכנסים למבער ועושים רשת
כתוצאה מיזה האש נעשת אדומה במקום כחולה.
חייבים כל שנה לפרק את המבערים ולנקות עם חותר מבפנים.
הפרוק לא קל ולא ידידותי.
2. לפני 5 שנים הם עברו מרשת עם אבני ליבון לבזנט"ים על המבער.
זה בסדר אבל השומן נוזל למטה ומלכלכך את הריצפה.
השומן גם נשרף ועושה להבות.
בחברה עצמה השרות הוא לא כל כך ידידותי הם עושים לך טובה.

חוץ מיזה הוא גריל מעולה.

הוקפץ לאחרונה על ידי Anonymous בתאריך ד' נובמבר 18, 2020 7:29 am.

חזור אל “המלצות וסקירות על גרילי גז, מנגלים ומעשנות”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Google [Bot] ו־ 29 אורחים