[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/phpbb/session.php on line 590: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/phpbb/session.php on line 646: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
מחפש גריל גז טוב עד 1500 ש"ח - המנגולטור - פורום מקצועני הגריל והמנגל

מחפש גריל גז טוב עד 1500 ש"ח

רוצים לקנות גריל גז חדש - זה המקום לשאול שאלות את המומחים האובייקטיבים שלנו (כולם חברי האומות המאוחודות ולא מקבלים שום טובה מאף מותג)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
אבי
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

מחפש גריל גז טוב עד 1500 ש"ח

הודעהעל ידי אבי » ו' פברואר 10, 2017 9:02 pm

שלום,
אני ממש מבולבל מרוב היצע וזקוק לעזרה.
מה לדעתכם הגריל הכי טוב שאני יכול להשיג ב-1500 ש"ח ?

תודה.

max
Site Admin

Re: מחפש גריל גז טוב עד 1500 ש"ח

הודעהעל ידי max » ו' פברואר 10, 2017 9:02 pm

הי אבי

גריל גז טוב זה גריל גז מתאים לצרכים שלך
לרב המותגים המובילים יש גרילים באיזור ה1500 שקל – לכל אחד מהם יתרונות וחסרונות – תסתכל על הכללים שלנו איך בוחרים גריל גז טוב – בכל מקרה, על משהו תצטרך להתפשר , אז תגיע מוכן לחנויות המכירה

אבי

הודעהעל ידי אבי » ו' פברואר 10, 2017 9:03 pm

היי מקס,
תודה על התשובה המהירה.
ראיתי את הגריל הזה והוא עונה על כל הדרישות החשובות מהמאמר , מה אתה אומר עליו :
הוא עולה כ 1500₪ ויש בו הכל

TEXAS Chef 4B Camptown

עם עגלת מתכת דגל

גריל גז 4 מבערי נירוסטה בהצתה אלקטרונית כולל כירת גז צדדית, עגלת מתכת ודלתות חזית מנירוסטה. עוצמה כוללת של 63,000BTU מבית CAMPTOWN

עוצמה כללית 63,000BTU
ארבעה מבערים מנירוסטה 13,000BTU
כירת גז צדדית 11,000BTU
עגלת מתכת 4 גלגלים עם דלתות נירוסטה בחזית
רשת צלייה מברזל יצוק 42×63 ס"מ
רשת הפשרה/ חימום עליונה 60X12 ס"מ
מכסה דיפון כפול שכולל מד טמפרטורה
הצתה אלקטרונית לכל מבער

מידות (מורכב): 136×56/106 ס"מ

כולל מתאם לחיבור צינור גז (באמצעות נקודת חיבור ביתית, או חיבור ישיר לבלון גז תקני 5/12 ק"ג)

תודה!

בן100

הודעהעל ידי בן100 » ו' פברואר 10, 2017 9:04 pm

מצטרף לשאלה וכנ"ל לגבי camptown new york 4b

אייל

הודעהעל ידי אייל » ה' מאי 18, 2017 10:04 am

אני גם מתעניין ב CAMPTOWN דגם NEW YORK 4B
נראה לי תמורה טובה למחיר
אני לא מתכוון לרכוש גריל ל-10 שנים ואם זה יחזיק בין 3 ל- 5 שנים מבחינתי זה שווה את הכסף
אשמח גם לשמוע את חוות דעת המומחים

הוקפץ לאחרונה על ידי Anonymous בתאריך ה' מאי 18, 2017 10:04 am.

חזור אל “המלצות וסקירות על גרילי גז, מנגלים ומעשנות”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Google [Bot] ו־ 33 אורחים