[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/phpbb/session.php on line 590: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/phpbb/session.php on line 646: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
ברויל קינג gem 320 - המנגולטור - פורום מקצועני הגריל והמנגל

ברויל קינג gem 320

רוצים לקנות גריל גז חדש - זה המקום לשאול שאלות את המומחים האובייקטיבים שלנו (כולם חברי האומות המאוחודות ולא מקבלים שום טובה מאף מותג)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
אורח2
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

ברויל קינג gem 320

הודעהעל ידי אורח2 » א' יוני 25, 2017 6:27 pm

שלום, גם אני מתלבט בנוגע לגריל broil king gem 320.
המחיר טוב ולמיטב הבנתי החברה נחשבת טובה, אבל לא הצלחתי למצוא שום חוות דעת או ביקורת עליו. לא בארץ ולא בחו"ל.
למישהו יש את הגריל הזה ויכול לחוות את דעתו?
תודה 8-)

yuval

Re: ברויל קינג gem 320

הודעהעל ידי yuval » ה' יוני 29, 2017 10:56 am

יודע למה אף אחד כבר לא מגיב פה, בעבר הייתה פה הרבה עזרה...
בכל מקרה לכל מי שמתעניין בדגם ברויל קינג ג'ם 320 (gem320) - בכל האתרים בארץ כולל היבואן (אמישראגז) הוא מפורסם עם הספק של 30,000btu , בעוד שבאתר הרשמי של החברה הוא מפורסם עם 24,000btu. ביררתי עם אמישראגז ולאחר בדיקה הם אמרו שאכן החברה הורידה את ההספד והגריל הזה הוא עם 24,000 ולא 30,000. אז חשוב לדעת!!
עכשיו למישהו יש אותו ויכול לחוות דעתו על השימוש כי גם אני מתעניין ובמחיר הוא יחסית טוב אבל נראה שלפי חישוב של הספק לשטח צליה הוא פחות מ-15. אשמח לדעה בנושא

max
Site Admin

הודעהעל ידי max » ב' יולי 03, 2017 9:48 am

יובל צודק
תסתכל על האתר של broilking
בסדרת ה320 יש גם את דגמי ה signet וגם את monarch
אני מעדיף אותם על הgem

yuval

הודעהעל ידי yuval » ג' יולי 04, 2017 4:00 am

מקס תודה.
מאחר והמחיר שלו יחסית נמוך ואני מחפש גריל עד 2000 שח אני מתלבט בינו (ברויל קינג gem 320) לקולמן גלקסי 2.
מה לדעתך יותר מתאים עבורי - זוג (בקרוב פלוס 2) בלי ניסיון עם גריל ועם תכנון של שימוש פעם בשבוע -שבועיים ואירוח של עד 10 אנשים פעם בחודשיים.
אולי גריל אחר בתקציב הזה?
תודה

רמבו

הודעהעל ידי רמבו » ה' אוגוסט 10, 2017 7:49 pm

יש לי ג'ם 340
מנגל אדיש.
אמישראגז פירסמו 30.000
ובפועל זה 24000 זה מורגש

הוקפץ לאחרונה על ידי Anonymous בתאריך ה' אוגוסט 10, 2017 7:49 pm.

חזור אל “המלצות וסקירות על גרילי גז, מנגלים ומעשנות”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 29 אורחים