[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/phpbb/session.php on line 590: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/phpbb/session.php on line 646: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Char Broil 4 קלאסיק - המנגולטור - פורום מקצועני הגריל והמנגל

Char Broil 4 קלאסיק

רוצים לקנות גריל גז חדש - זה המקום לשאול שאלות את המומחים האובייקטיבים שלנו (כולם חברי האומות המאוחודות ולא מקבלים שום טובה מאף מותג)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
עידן
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Char Broil 4 קלאסיק

הודעהעל ידי עידן » ד' פברואר 08, 2017 9:26 am

מעוניין להתייעץ

הזמנתי גריל Char Broil 4 קלאסיק זה המפרט שהמוכר נותן באתר שלו:
"מידות הגריל:
רוחב: 1.52 ס"מ
עומק: 51 ס"מ
גובה: 1.17 ס"מ

שטח צלייה ענק בגודל של 43X70 ס"מ
משטח חימום עליון בגודל 20X65 ס"מ
4 מבערי נירוסטה בהספק של 48,000 BTU
כירת צד עם הספק של 13,000 BTU
משטחי הצלייה מברזל יצוק
רשת חימום ארוכה בתוך חלל הגריל
מכסה נירוסטה דו שכבתי
מד חום מובנה במכסה הגריל
הגריל כולל ארון אחסון תחתון
2 דלתות לאחסון כלי הגריל ובלון הגז
הגריל ניתן לניוד ע"י גלגלים הנמצאים בבסיס הארונית
המאובזרים במנגנון עצירה לעבודה בטוחה"

לא מדובר בדגם IR

מה שאני לא מבין זה למה בחלק מהמקומות מוצהר על הדגם הזה שהוא 48,000 ובחלק 40,000 לכן אני קצת מודאג…
כמו כן בחלק מהאתרים מופיע עם עגלה עם גלגלים בלי ארון עם דלתות ובחלק מהאתרים כולל הדגם שאני קניתי הוא מגיע עם ארון שתי דלתות…
באתר של החברה בארץ לא מצאתי את הדגם ולא באתר של החברה בחו"ל אבל כן יש אותו במלא אתרים למכירה…

שוב לא ברור לי אם זה 40,000BTU או 48,000BTU האם כדאי לבטל הרכישה וקנות משהו אחר מכיוון שהגריל יהיה חלש מידי לצלייה?

מה אתם אומרים

max
Site Admin

Re: Char Broil 4 קלאסיק

הודעהעל ידי max » ה' מאי 18, 2017 11:44 am

יש שני דגמים של char broil עם 4 מבערים
הראשון – עם גלגלים – הוא עם 40000 BTU
השני – ללא גלגלים – הוא עם 48000 BTU

נראה לי קנית את הדגם היותר טוב

הוקפץ לאחרונה על ידי Anonymous בתאריך ה' מאי 18, 2017 11:44 am.

חזור אל “המלצות וסקירות על גרילי גז, מנגלים ומעשנות”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Google [Bot] ו־ 11 אורחים